Střešní okna podle parametrů Půdní schody podle parametrů
Kategorie zboží

 

Rady k výběru

Tabulky velikostí oken a doplňků

Výběr střešního okna

Výběr stínění na okno

Okna-stresni.cz (https://www.okna-stresni.cz/)
«

STAVEBNÍ POUZDRO ERMETIKA Evokit Sádrokarton š.900

STAVEBNÍ POUZDRO ERMETIKA Evokit Sádrokarton š.900
EKSC.80_03.jpgEKSC.80_02.jpgEKSC.80_01.jpgEKSC.80_00.jpg
MateriálSDK příčka
Šířka90
TypSDK příčka
VýrobceErmetika
kód zboží: EKSC.80
DPH: 21%
s DPH: 7 490 315,81 EUR
dostupnost: dostupné do 2 týdnů
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+
-
Rady pro výběr střešních oken, doplňků a stínící techniky. Možnosti a ceny dopravy.
EvoKit je demontovaná verze klasického stavebního pouzdra od společnosti Ermetika. Protože se jedná o nesloženou soupravu, přeprava a skladování jsou mnohem jednodušší a instalace je rychlá a přesná díky jednoduchému montážnímu systému. Systémy posuvných dveří v pouzdru poskytují úžasná, moderní, estetická řešení a umožňují vám ušetřit drahocenný prostor.


Společnost Ermetika vyrábí stavební pouzdra pro posuvné dveře do stěny, které poskytují další využitelný prostor pro bydlení a esteticky zpříjemňují interiéry. Každý pokoj, dům, byt, podkroví, hotel nebo kancelář může získat se systémy Ermetika na funkčnosti a zvětšit volný prostor nebo prostor pro nábytek, na rozdíl od použití běžných otáčivých dveří.Provedení:

KLASIK - pro zabudování do zděné příčky

Čistý průchod (mm) Stavební otvor (mm) Rozměr dveří (mm)

900 x 1975 1930x2065 950 x 1985
Výhody
Vyjímatelná vodící lišta
konstrukční pevnost
Výjimečná tuhost
Nastavitelná tloušťka / dokončená
přička
Perfektní integrace
Ohromující estetický výsledek
Tichý a plynulý chod
Vodící trn
Jednoduchá přeprava
Bezbariérový průchod
I pro celoskleněné dveřeStavební otvor pro pouzdra do zdiva je třeba vytvořit o 4 cm širší a 2 cm vyšší.

ERMETIKA
Ermetika byla založena v roce 1987 jako rodinný podnik specializující se na obrábění kovů a časem se rozvinula do dynamické moderní společnosti. Snaha o dokonalost provedení, širokou škálu výrobků a jejich doplňků přineslo takové inovace, jako například obloukové posuvné systémy. Vůbec první takový model na světě byl vyroben a patentován v roce 1996 společností Ermetika. Pouzdra posuvných dveří jsou svařovány pro dosažení
maximální pevnosti a přesnosti a dodávány již sestavené (kromě kompaktního balení modelu Evokit), samozřejmostí je galvanická antikorozní ochrana pevných pozinkovaných plechů. Pouzdra je možné snadno instalovat do zděné příčky. Instalace je rychlá a snadná. Použití takových řešení přináší dlouhou a bezproblémovou životnost pouzder Ermetika. Společnost Ermetika má vysokou úroveň řízení výrobních procesů a managementu kvality, je držitelem certifi kátu dle UNI ISO 9001: 20150. Posuvné systémy Ermetika jsou také certifikované Institutem Giordano s cílem poskytnout zákazníkům přidanou záruku spolehlivosti a bezpečnosti.
Výsledkem technických zkoušek provedených podle normy UNI ISO 1527:2000 společnost ERMETIKA deklaruje, že posuvné systémy Ermetika mohou nést standardní dveřní křídlo o hmotnosti až 100 kg a jsou testovány pro 100.000 cyklů s hmotnostní maximum 576 kg. V současnosti je společnost Ermetika známá jako jeden z celosvětových producentů pouzder pro posuvné dveře.

mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze nastavení cookies Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.