Střešní okna podle parametrů Půdní schody podle parametrů
Kategorie zboží

 

Rady k výběru

Tabulky velikostí oken a doplňků

Výběr střešního okna

Výběr stínění na okno

Okna-stresni.cz (https://www.okna-stresni.cz/)
«

STAVEBNÍ POUZDRO ERMETIKA Evolution SDK 90" Příčka 125

STAVEBNÍ POUZDRO ERMETIKA Evolution SDK 90" Příčka 125
EVSC.116_03.jpgEVSC.116_02.jpgEVSC.116_01.jpgEVSC.116_00.jpg
MateriálSDK příčka
Šířka90
TypSDK příčka
VýrobceErmetika
kód zboží: EVSC.116
DPH: 21%
s DPH: 5 645 231,11 EUR
dostupnost: dostupné do 2 týdnů
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+
-
Rady pro výběr střešních oken, doplňků a stínící techniky. Možnosti a ceny dopravy.
Evolution zaručuje optimalizaci prostoru tím, že umožňuje dveřím, aby se skryly ve stěně. Model Evolution uvolňuje vzácný prostor, který obyčejně zabírají dveře zavěšené na pantech. Evolution je navržený tak, aby se dal snadno a rychle nainstalovat. Můžete jimi nahradit klasické dveře s panty, nebo je použít v novostavbách.


Společnost Ermetika vyrábí stavební pouzdra pro posuvné dveře do stěny, které poskytují další využitelný prostor pro bydlení a esteticky zpříjemňují interiéry. Každý pokoj, dům, byt, podkroví, hotel nebo kancelář může získat se systémy Ermetika na funkčnosti a zvětšit volný prostor nebo prostor pro nábytek, na rozdíl od použití běžných otáčivých dveří.Provedení:

KLASIK - pro zabudování do zděné příčky

Čistý průchod (mm) Stavební otvor (mm) Rozměr dveří (mm)

900 x 1970 1940x2060 950 x 1985
Výhody
Perfektní integrace
Rychlé a trvanlivé omítání
Tuhost díky struktuře
Odolnost vůči namáhání a tvarová
stálost
Pevnost a jednoduchost
Ohromující estetický výsledek
Tichý a plynulý chod
Absloutní stabilita
Perfektní a jednoduchá montáž
Bezbariérový průchod
I pro celoskleněné dveře
Vyjímatelné dno pouzdraStavební otvor pro pouzdra do zdiva je třeba vytvořit o 4 cm širší a 2 cm vyšší.

ERMETIKA
Ermetika byla založena v roce 1987 jako rodinný podnik specializující se na obrábění kovů a časem se rozvinula do dynamické moderní společnosti. Snaha o dokonalost provedení, širokou škálu výrobků a jejich doplňků přineslo takové inovace, jako například obloukové posuvné systémy. Vůbec první takový model na světě byl vyroben a patentován v roce 1996 společností Ermetika. Pouzdra posuvných dveří jsou svařovány pro dosažení
maximální pevnosti a přesnosti a dodávány již sestavené (kromě kompaktního balení modelu Evokit), samozřejmostí je galvanická antikorozní ochrana pevných pozinkovaných plechů. Pouzdra je možné snadno instalovat do zděné příčky. Instalace je rychlá a snadná. Použití takových řešení přináší dlouhou a bezproblémovou životnost pouzder Ermetika. Společnost Ermetika má vysokou úroveň řízení výrobních procesů a managementu kvality, je držitelem certifi kátu dle UNI ISO 9001: 20150. Posuvné systémy Ermetika jsou také certifikované Institutem Giordano s cílem poskytnout zákazníkům přidanou záruku spolehlivosti a bezpečnosti.
Výsledkem technických zkoušek provedených podle normy UNI ISO 1527:2000 společnost ERMETIKA deklaruje, že posuvné systémy Ermetika mohou nést standardní dveřní křídlo o hmotnosti až 100 kg a jsou testovány pro 100.000 cyklů s hmotnostní maximum 576 kg. V současnosti je společnost Ermetika známá jako jeden z celosvětových producentů pouzder pro posuvné dveře.

mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze nastavení cookies Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.